Dane Teleadresowe:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ELECTRO-UNIT Spółka Cywilna Jędrzejak Kania
Ul. Ewarysta Estkowskiego 1
63-400    Ostrów Wielkopolski

Tel.: +48 62 738 34 53
Tel./Fax: +48 62 592 40 02

NIP: 622-278-23-48
REGON: 302303913

Email: electro-unit@forum-rondo.pl
WWW: www.electro-unit.pl

Nr rachunku bankowego mBank: 81 1140 2017 0000 4902 1298 3948
Nr rachunku bankowego IBAN: PL81 1140 2017 0000 4902 1298 3948
Numer BIC: BREXPLPWMBK

Dział Sprzedaży

Kontakt ogólny
+48 62 738 34 53
electro-unit@forum-rondo.pl 

 

Przemysław Lenkiewicz
Tel.: +48 601 065 467
Przemyslaw.lenkiewicz@electro-unit.pl

 

Maciej Cieślak
Tel.: +48 601 152 718
maciej.cieslak@electro-unit.pl

 

Marek Szumniak
Tel.: +48 695 673 023
marek.szumniak@electro-unit.pl

 

Jarosław Grzegorowski
Tel.: +48 885 660 727
jaroslaw.grzegorowski@electro-unit.pl

 

Magazyn

Kontakt ogólny
magazyn@electro-unit.pl

 

Jacek Moch
Tel.: +48 885 339 193
jacek.moch@electro-unit.pl

 

Arkadiusz Szymczak
arkadiusz.szymczak@electro-unit.pl

Tel.: +48 607 688 050
 

Dariusz Brodziak
dariusz.brodziak@electro-unit.pl

 

Administracja

Tadeusz Jędrzejak
Tel. 693 440 499
tadeusz.jedrzejak@electro-unit.pl

 

Przemysław Kania  
Tel. 607 689 739
przemyslaw.kania@electro-unit.pl

 

Jarosław Jędrzejak 
Tel. 607 689 842
jaroslaw.jedrzejak@electro-unit.pl

 

Joanna Kania
Tel. 607 689 936
joanna.kania@electro-unit.pl

 

Księgowość

Kontakt ogólny
+48 62 738 34 53
ksiegowosc@electro-unit.pl
faktury@electro-unit.pl 

  • Facebook

©2020 by Electro Unit.